/pol/ - Politika

"Židi jsou důvod, proč se nerozmnožím"

Katalog


Jméno
Možnosti
Předmět
Obsah
(max 5000) *
CAPTCHA *
Soubory
(max 4) *
Kód na vymazání *


Anonym Č.36 [Otevřít]
image.png
(69.03 KB, 625x678)
Hodiny veřejné správy mě udělali čím dál černopráškovějším o naší politice, než jakákoli krávovina ve zprávách. Moc je natolik decentralizovaná, že nezaleží, kdo je u kormidla, protože je zabudováno do základu ústavy, že se dají akorát tak změnit velký houby. Všechny politické strany mohou být nanejvýš jiná příchuť liberalismu (neoliberalismus pro piráty, tržní liberalismus pro svobodný, atd.). Spravil bych to takto: Jmenujte mě boho-císařem a přeměním Českou republiku na Svatou říši Českou, která bude absolutní teokratickou etnonacionalistickou monarchií.
Odpovědi: >>38

Bylo vynecháno 6 odpovědí Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.67
Piráty
Odpovědi: >>68 >>69

Anonym Č.68
>>67
Tak si volil stranu neokomoušů co vyhledává kulturní války. Fakt mnohem lepší
Odpovědi: >>70

Anonym Č.69
>>67
ŠEST SEDM

Anonym Č.70
>>68
Ideální to není, ale lepší? To rozhodně ano. Aspoň co se týká kontroly korupce. Já teda sleduju třeba Michala Bláhu, který už není u Pirátů, ten je pro mě příklad dobrého politika. I když přiznávám, že příště asi budu volit nějakou jinou stranu, klidně menší.

Mimochodem z Motoristů se nestanou pravičáci, ani když to o sobě budou říkat. Zvlášť když nejsou schopni obhájit svoje manažerské kroky jinak než dezinformacemi. Když se je novináři na něco ptají, utíkají nebo odpovídají uplně stupidně.
Odpovědi: >>72

Anonym Č.72
>>70
>šli do koalice s dozimetráky i přes vysoké riziko kroužkování, které se v minulosti už jiné straně vymstilo
>seděli ve vládě s Blažkem, který už před BTC kauzou byl nepřijatelný
>neudělali nic proti konci ulož.to
>digitalizace stavebního řízení selhala i díky sabotáži lidí napojených na ODS
v podstatě strana cuckoldů, která nedokázala vůbec nic a každý s těmi debily vymrdal :D


Anonym Č.39 [Otevřít]
1773326978115x.mp4
(1.33 MB, 640x480, 00:16)
Ukažte mi vaše nejvíce tuff edity.
Anonym Č.40
1777088386590.mp4
(33.33 MB, 1280x720, 02:43)
AMVčka jsou tuff edity lol

Anonym Č.65
1774285224384j-2.mov
(9.48 MB, 1080x1920, 00:18)

Anonym Č.71
1782084893459.mp4
(3.77 MB, 524x378, 00:34)


Anonym Č.16 [Otevřít]
IMG_2768.JPG
(116.24 KB, 680x679)
Je to přes, anons?

Bylo vynecháno 14 odpovědí Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.57
1777220368274r.png
(83.80 KB, 655x645)
>>56
Odpovědi: >>58

Anonym Č.58
>>57
takhle vypadám
a sním i tebe
Odpovědi: >>59

Anonym Č.59
>>58
voresestry... Co je tohle...

Anonym Č.61
Je německá vlajka lokálním ekvivalentem 4bradových mým-vlaječek?
Odpovědi: >>62

Anonym Č.62
>>61
ani ne, týpek je prostě na vpnce


Mělo by se Česko zapojovat do Bibiho konfliktů? Anonym Č.47 [Otevřít]
image.jpg
(256.10 KB, 832x1248)
Napít se džusu, nebo ne?
Negr Č.48
1777470490098q.webp
(173.03 KB, 255x)
Jsem pro, zastavili bysme tak možná možnost transretardů řezat si pipíky a mutovat važíny, což je v íránu legální a populární, a jako bonus by se zavraždilo mnoho transek.
Odpovědi: >>49

Anonym Č.49
>>48
Kdyby mi jen dali ty uříznuté pipiky, nestěžoval bych si. Pořád lepší než Babišovo Vodňanské kuře...
Odpovědi: >>50

Negr Č.50
>>49
Máš pravdu, cigáne.

Anonym Č.52
aurakešní pircel


Meow Anonym Č.24 [Otevřít]
IMG_6718.jpg
(56.57 KB, 1169x1183)
Meow

Byly vynechány 2 odpovědi Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.28
>>27
Ti co ví... ti co ví...

Anonym Č.30
gatito.png
(585.80 KB, 476x784)
ne, moje číča je lepší

Anonym Č.32
mačka Jackie

Anonym Č.42
>>26
Šločka zmíněna

Anonym Č.43
20260425_103502.jpg
(39.97 KB, 580x400)


Anonym Č.29 [Otevřít]
image0-1.jpg
(38.30 KB, 474x632)
Chodil jsem se 109 kočkoklukama a všichni se se mnou rozešli. Myslím, že problém byl v nich, já za nic nemohl.
Odpovědi: >>31
Anonym Č.31
1776944484262.png
(1.53 MB, 688x2356)
>>29
i s tímhle?
Odpovědi: >>35

Anonym Č.35
>>31
dobrej femboy

Anonym Č.41
Jsem uprchlík s okkr co neironicky používá slovo s*stík a tohle je moje oblíbená psí píšťalka


Anonym Č.33 [Otevřít]
corn.png
(75.03 KB, 351x308)
rád bych petru pavlovi olízal chodidla
Anonym Č.34
stojí mi z prezidenta no


Anonym Č.11 [Otevřít]
images(2).jpg
(16.96 KB, 394x507)
zkurveny gaijin? v me praze?
Anonym Č.12
Sugoii

Anonym Č.20
skodlivy migrant tomio mohl by deportovat sebe

wuz ## Moderátor Č.21
ne radši dürüm


Anonym Č.1 [Otevřít]

Byla vynechána 1 odpověď Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.3
>>2
nedoxuj mě
Odpovědi: >>15 >>4

Anonym Č.4
>>3
kek faildoxx

Anonym !xi8/JKFwzo Č.5
Testuju trip

Anonym Č.14
sadž
Odpovědi: >>15

Anonym Č.15
>>14
je to jen prázdný sadž a bump limit >>3


Anonym Č.13 [Otevřít]
jsemmoravez.webp
(31.38 KB, 461x512)
Morava je prostě nejlepší, vy jste jen posratí čechůni

Anonym Č.8 [Otevřít]
7894478.png
(34.90 KB, 280x280)
Chci aby se Petr Pavel udělal do mé těsné prdelky
Anonym Č.9
1776845434763.jpeg
(46.94 KB, 512x600)
Já taky... já taky...

Anonym Č.10
plapovaná díra pro všechny politiky ve vládě a dokonce i pro ty co v ní nejsou


Anonym Č.6 [Otevřít]
Messenger_creati(...).jpg
(54.16 KB, 1079x1047)
západ padá přej si něco bílý muži
tvoje pokrevní linka dostane začerněno, máš podřadné geny, skončils
Anonym Č.7
pavelpilled.jpg
(46.94 KB, 512x600)
Křesťanský příspěvek



Akce příspěvku 
Rozbalit

Uživatelské akce

Kód na vymazání
Důvod hlášění