Overboard

Čerstvé příspěvky ze všech nástěnek

Katalog



Vlákno z /pol/
Anonym Č.36 [Otevřít]
image.png
(69.03 KB, 625x678)
Hodiny veřejné správy mě udělali čím dál černopráškovějším o naší politice, než jakákoli krávovina ve zprávách. Moc je natolik decentralizovaná, že nezaleží, kdo je u kormidla, protože je zabudováno do základu ústavy, že se dají akorát tak změnit velký houby. Všechny politické strany mohou být nanejvýš jiná příchuť liberalismu (neoliberalismus pro piráty, tržní liberalismus pro svobodný, atd.). Spravil bych to takto: Jmenujte mě boho-císařem a přeměním Českou republiku na Svatou říši Českou, která bude absolutní teokratickou etnonacionalistickou monarchií.
Odpovědi: >>38

Bylo vynecháno 6 odpovědí Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.67
Piráty
Odpovědi: >>68 >>69

Anonym Č.68
>>67
Tak si volil stranu neokomoušů co vyhledává kulturní války. Fakt mnohem lepší
Odpovědi: >>70

Anonym Č.69
>>67
ŠEST SEDM

Anonym Č.70
>>68
Ideální to není, ale lepší? To rozhodně ano. Aspoň co se týká kontroly korupce. Já teda sleduju třeba Michala Bláhu, který už není u Pirátů, ten je pro mě příklad dobrého politika. I když přiznávám, že příště asi budu volit nějakou jinou stranu, klidně menší.

Mimochodem z Motoristů se nestanou pravičáci, ani když to o sobě budou říkat. Zvlášť když nejsou schopni obhájit svoje manažerské kroky jinak než dezinformacemi. Když se je novináři na něco ptají, utíkají nebo odpovídají uplně stupidně.
Odpovědi: >>72

Anonym Č.72
>>70
>šli do koalice s dozimetráky i přes vysoké riziko kroužkování, které se v minulosti už jiné straně vymstilo
>seděli ve vládě s Blažkem, který už před BTC kauzou byl nepřijatelný
>neudělali nic proti konci ulož.to
>digitalizace stavebního řízení selhala i díky sabotáži lidí napojených na ODS
v podstatě strana cuckoldů, která nedokázala vůbec nic a každý s těmi debily vymrdal :D


Vlákno z /b/
Anonym Č.423 [Otevřít]
bronici, toto je(...).png
(33.95 KB, 866x318)
Když barrandov odhalil program animáčku, čímž vytrolil broníky všude možně.
Anonym Č.427
Česká ekvivalenta leekešní infografiky je tuff


Vlákno z /b/
Anonym Č.32 [Otevřít]
GocHZzMWkAA8rlZ.(...).png
(331.18 KB, 384x512)
Jsem árijec. Chtěl bych vidět někoho kdo je bělejší než já. Hovno. Nikdo není. Touhou a fumíci vás vlastní kurva. Vyhrál jsem.
Odpovědi: >>33
Mish ## Manažer Č.33
>>32
kokparoháč mě vlastní.
Odpovědi: >>426

Anonym Č.426
>>33
tebe třeba jo no


Vlákno z /pol/
Anonym Č.39 [Otevřít]
1773326978115x.mp4
(1.33 MB, 640x480, 00:16)
Ukažte mi vaše nejvíce tuff edity.
Anonym Č.40
1777088386590.mp4
(33.33 MB, 1280x720, 02:43)
AMVčka jsou tuff edity lol

Anonym Č.65
1774285224384j-2.mov
(9.48 MB, 1080x1920, 00:18)

Anonym Č.71
1782084893459.mp4
(3.77 MB, 524x378, 00:34)


Vlákno z /b/
/mu/ Anonym Č.424 [Otevřít]
1782083589562.mp3
(5.82 MB, 04:18)
Postujte vaši nejoblíbenější hudbu
Anonym Č.425
1776081310091y.mp3
(2.58 MB, 04:30)
1782082374434q.png
(535.57 KB, 632x503)
šůgejz vyhrál nebo něco


Vlákno z /b/
Anonym Č.420 [Otevřít]
G2RJALjXUAAJdcC.png
(375.54 KB, 640x442)
> skupina se jmenuje "ok kamaráde retarde"
> je to o retardech kteří se skamarádili
Anonym Č.422
EPC5f1874_Lajka.jpg
(141.04 KB, 1024x768)
Skvělý příspěvek příteli, lajkováno


Vlákno z /b/
Anonym Č.413 [Otevřít]
Screenshot_20260(...).png
(1.38 MB, 1220x1970)
Nějaký džemy z Xka?
Anonym Č.414
X je bohužel díra plná retardovaných gadžů, mrtvé cikánské dítě je jeden z mála dobrých
Odpovědi: >>421

Anonym Č.421
Screenshot_20260(...).png
(407.16 KB, 1220x545)
>>414
Přesto je to místo kde se člověk může od srdce hlasitě zasmát


Vlákno z /b/
Anonym Č.145 [Otevřít]
1335827550092.jpg
(30.87 KB, 228x243)
Věděli jste že czchan umí schovat číslo vaší kreditky když ho dáte do příspěvku? Zkuste si to, tohle jsou třeba moje dvě kreditky:

XXXX XXXX XXXX XXXX
XXXX XXXX XXXX XXXX
Anonym Č.146
nejoriginálnější příspěvek czčanu

Anonym Č.419
4532 1234 5678 9012


Vlákno z /b/
Anonym Č.415 [Otevřít]
20260610_112218.jpg
(108.16 KB, 555x562)
2 PPD? smekám
Anonym Č.416
Příliš czchanpilulkované

Anonym Č.417
je to mnd

Anonym Č.418
Živá stránka


Vlákno z /meta/
Anonym Č.37 65046898 [Otevřít]
20347 - soybooru(...).gif
(145.03 KB, 214x)
>Pravidla czchan.gov
>1. Je zakázáno přispívat jakýkoli obsah, který je nelegální v České republice.

>Zákon č. 40/2009 Sb. § 355
>Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob
>(1) Kdo veřejně hanobí
>a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
>b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické nebo sociální skupině, národnost, věk, pohlaví, sexuální orientaci, zdravotní postižení, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání, anebo pro jejich skutečnou nebo domnělou příslušnost k jiné skupině osob,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

>(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
>a) nejméně se dvěma osobami, nebo
>b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
Anonym Č.38 6c82dac7
Prostě nebuď bigotní čudcel, to se tady na cézetčenu nedělá


Vlákno z /a/
Anonym Č.39 [Otevřít]
4WtTHDCgIi53Q1GJ(...).jpg
(303.91 KB, 1010x1500)
fist-of-the-nort(...).jpg
(112.25 KB, 593x833)
>lepší než One Piece
<lepší než JoJo

jak to že jsou normíci tak nevkusní a líbí se jim takový hovna?

Vlákno z /b/
Anonym Č.411 [Otevřít]
resized.865f285c(...).png
(437.34 KB, 461x512)
YURIGODE POKUD SE NEKDI KOUKÁŠ NA CÉZETKAK PROSÍM NAPIŠ @hcg81 NEBO @pray2rms NA TELEGRAMU
Anonym Č.412
>nekdi
brutální čdj, nechápu jak se mi tohle vůbec povedlo


Vlákno z /b/
Anonym Č.396 [Otevřít]
1778896294355.mp4
(20.24 MB, 720x720, 00:33)
On byl smrtící kámo
Anonym Č.405
plapovaný.png
(257.15 KB, 509x607)

wuz ## Moderátor Č.410
david šlinc mě vlasní blude


Vlákno z /b/
Anonym Č.409 [Otevřít]
1779644101241.mp4
(5.90 MB, 720x1280, 00:25)
Co teď, cezuáni?

Vlákno z /b/
Anonym Č.406 [Otevřít]
čičcick? čičcick je posedlej!!
Anonym Č.407
ještě pósetější je postovat bez souboru BLUDE
Odpovědi: >>408

Anonym Č.408
>>407
tak já jsem posetí čobol z teplic


Vlákno z /b/
Anonym Č.397 [Otevřít]
[SPOILEROVANÝ SOUBOR]
(40.06 KB, 577x343)
cp
Anonym Č.398
DO prdele, to jsem sem nahrát nechtěl, no nic, pokochejte se výsledky logického solveru.

(Mazání na t-ehle stránce očividně nefachá )

Anonym Č.399
[SPOILEROVANÝ SOUBOR]
(9.25 KB, 331x78)
A tady jsou ty slibované CP

Anonym Č.400
4chan-b_wtf.jpg
(50.22 KB, 750x600)
píče kdo kompiluje proti --std=c99

bleju
Odpovědi: >>402 >>404

Anonym Č.402

Anonym Č.404
>>400

Čím starší, tím lepší ne?
Ale myslím, že to tenkrát bylo ze zadání


Vlákno z /g/
Anonym Č.26 [Otevřít]
winfag.png
(183.61 KB, 474x338)
Kdy winbuznovani konecne skonci? Winbuzny mi uz jdou na nervy.
Odpovědi: >>27

Bylo vynecháno 7 odpovědí Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.39
>>31

Linux nemůže za to, že s ním neumíš.
Pokud si myslíš. A co, jak často a kvůli čemu aktualizuješ, že ti vadí, když se "něco" vysere.

Pokud na počítači ovlásdíš smyslplnou činnosta, tak se většinou vyplatí věnovat nějaký čas nastavování, když už potřebuješ updatovat něco nestabilního.
Odpovědi: >>40

Anonym Č.40
Untitled.png
(777.36 KB, 1870x932)
>>39

Nezlob se ale Linux je stejná sračka ne-li horší než widle který aspoň zvládne použivat běžnej BFU.

Doslova embedded OS: Copy Fail, Dirty Frag a Fragnesia nám ukazují jak fragile ten systém je. Ani ten POSIX to není, wtf.

Dekády vývoje a z ničeho jsme se nepoučili, zlatej OS/2. Jenom IBM umí dělat aspoň trochu rozumný systémy, PIC related.

Mohli jsme dobývat galaxii kdyby Torvlads nebyl onanista nad čistým C, a to jen protože nepochopil C++ nebo objektové programování obecně.

A za tuhle neschopnost mu celej svět tleská jak mloci.
Odpovědi: >>43

Anonym Č.41
Poklon_se_chramu(...).jpg
(326.65 KB, 2500x2500)
also pic fucking related

Anonym Č.42
>>32

tvůj problém je, že používáš fedoru. moje arch instalace s kde na waylandu a nvidií se za posledních 5 let nerozbila ani jednou.

mám v dual bootu win11 enterprise a arch. oboji aktualizuju biweekly, a ani jednou jsem od posledni ciste instalace, tedy 5 let, nemel ani jeden problem ze by cokoliv nefungovalo.

naopak distra typu fedora, a cokoliv založeného na debianu, kromě debianu samotného, se rozbije při každé druhé větší aktualizaci.

debian se rozbije jenom jednou za uherský rok, což je logické, protože na něj časteji aktualizace ani nevychází

Anonym Č.43
>>40

Ano, software má chyby....
Jestli jsi z toho překvapen, tak máš moc vysoké mínění obecně o softwaru?
Mimochodem Windle te´d zas problém s BitLockerem.

Normální uživatel ho zvládne používat lépe než linux kvůli tomu, že je na něj zvyklý. Což ale vypovídá o marketingu než o kvalitě softwaru.


Jinak v C jsem toho zas nenapsal zas tolik, abych to mohl porovnávat, ale Co jsem si rychle našel, tak Linux ho klitizuje kvůli error handligu a zpětné kompatibilitě, to podle tebe není validní argument?

A mimochodemm, co říkáte na Rust? (V tom jsem zatím nic nepsal, ale v c++ mě serou enumy, které jsou prý v Rustu udělány lépe)


Vlákno z /b/
Anonym Č.240 [Otevřít]
1741438771658s-1.png
(872.66 KB, 1080x1728)
ITT vymyslíme dobrou nadávku pro židy protože je nesnáším
Odpovědi: >>241

Bylo vynecháno 10 odpovědí Kliknutím se otevře vlákno.

Anonym Č.325
>>322
a ty nikdy nebudeš opravdová žena

Anonym Č.356
>>322
za noc s negev-chan bych se klidně obřezal pilkou na železo

Anonym Č.360
>>241
Olajkováno a odebíráno

Potřebují židé nadávku? Žid sám o sobě je nadávka, podobně jako retard, idiot nebo cikán

Anonym Č.361
1362615483356.jpg
(47.67 KB, 375x518)
džů džů

Anonym Č.403
7p2.jpg
(43.62 KB, 339x517)
לחיים


Vlákno z /b/
Anonym Č.401 [Otevřít]
Psilocybin-Mushr(...).webp
(29.66 KB, 1024x684)
sežral jsem kilo starejch hub a nepřekvapivě úplný hovno se stalo

ITT naše největší životní zklamání, vylejte si srdíčka mrdki

Vlákno z /meta/
Hečinbrímy ## Admin Č.26 6800ebf8 [Otevřít]
1778805919301.jpeg
(117.08 KB, 1280x426)
snůd je posetí zrýdcij za to že nás zlověstkešně opustil

Byly vynechány 2 odpovědi Kliknutím se otevře vlákno.

snůdnegr ## Admin Č.29 e5b7497c
HFsfaGUWMAABXHH.jpg
(50.12 KB, 968x353)
>>28

snůdnegr ## Admin Č.30 e5b7497c
1778866404580.mp4
(7.66 MB, 1280x704, 00:09)
Ale fakt
>předem oznámím co udělám a proč
>řeknu kde budu místo xitteru a telegramu
>"ACH ACH SNŮDNEGR NÁS OPUSTIL"
Nevím co víc na to říct
Odpovědi: >>32

Hečinbrímy ## Admin Č.32 6800ebf8
>>30
tohle je protože nejsem bílý
Odpovědi: >>33

snůdnegr ## Admin Č.33 e5b7497c
>>32
tak já už vůbec nox
Odpovědi: >>34

Hečinbrímy ## Admin Č.34 6800ebf8
>>33
tak jestli já nejsem bílý tak asi nikdo není bílý nox



Akce příspěvku 
Rozbalit

Uživatelské akce

Kód na vymazání
Důvod hlášění