/pol/ - Politika

"Židi jsou důvod, proč se nerozmnožím"

Katalog


Odpověď 
Jméno
Možnosti
Obsah
(max 5000)
CAPTCHA *
Soubory
(max 4)
Kód na vymazání *


Anonym Č.36 [Otevřít]
image.png
(69.03 KB, 625x678)
Hodiny veřejné správy mě udělali čím dál černopráškovějším o naší politice, než jakákoli krávovina ve zprávách. Moc je natolik decentralizovaná, že nezaleží, kdo je u kormidla, protože je zabudováno do základu ústavy, že se dají akorát tak změnit velký houby. Všechny politické strany mohou být nanejvýš jiná příchuť liberalismu (neoliberalismus pro piráty, tržní liberalismus pro svobodný, atd.). Spravil bych to takto: Jmenujte mě boho-císařem a přeměním Českou republiku na Svatou říši Českou, která bude absolutní teokratickou etnonacionalistickou monarchií.
Odpovědi: >>38
Anonym Č.37
1777038034699.jpg
(26.20 KB, 277x277)
podporuji tvou zlatou cestu boho-císaři CZUNY

Anonym Č.38
obrazek.png
(1.71 MB, 1600x1066)
>>36
Všechny nynější české strany jsou jedna strana té stejné (ano uštípnuté) mince.
Odpovědi: >>63

Anonym Č.60
pozor.gif
(297.38 KB, 992x714)

Anonym Č.63
>>38
No motoristé aspoň mají aspoň snahu utnout dotování levicozelených nemakačenek schovaných v neziskovkách a zrušení povinného výpalného pro ČT09. Celý seethe okolo toho je zábavný 🍿
Odpovědi: >>64

Anonym Č.64
>>63
Motoristé jsou strana blbečků pro blbečky.
Skupinka Hurvínku co hledají kulturní války.
Odpovědi: >>66

Anonym Č.66
>>64
tak nám řekni cos volil ty

Anonym Č.67
Piráty
Odpovědi: >>68 >>69

Anonym Č.68
>>67
Tak si volil stranu neokomoušů co vyhledává kulturní války. Fakt mnohem lepší
Odpovědi: >>70

Anonym Č.69
>>67
ŠEST SEDM

Anonym Č.70
>>68
Ideální to není, ale lepší? To rozhodně ano. Aspoň co se týká kontroly korupce. Já teda sleduju třeba Michala Bláhu, který už není u Pirátů, ten je pro mě příklad dobrého politika. I když přiznávám, že příště asi budu volit nějakou jinou stranu, klidně menší.

Mimochodem z Motoristů se nestanou pravičáci, ani když to o sobě budou říkat. Zvlášť když nejsou schopni obhájit svoje manažerské kroky jinak než dezinformacemi. Když se je novináři na něco ptají, utíkají nebo odpovídají uplně stupidně.
Odpovědi: >>72

Anonym Č.72
>>70
>šli do koalice s dozimetráky i přes vysoké riziko kroužkování, které se v minulosti už jiné straně vymstilo
>seděli ve vládě s Blažkem, který už před BTC kauzou byl nepřijatelný
>neudělali nic proti konci ulož.to
>digitalizace stavebního řízení selhala i díky sabotáži lidí napojených na ODS
v podstatě strana cuckoldů, která nedokázala vůbec nic a každý s těmi debily vymrdal :D



Akce příspěvku 
Rozbalit

Uživatelské akce

Kód na vymazání
Důvod hlášění