>>68Ideální to není, ale lepší? To rozhodně ano. Aspoň co se týká kontroly korupce. Já teda sleduju třeba Michala Bláhu, který už není u Pirátů, ten je pro mě příklad dobrého politika. I když přiznávám, že příště asi budu volit nějakou jinou stranu, klidně menší.
Mimochodem z Motoristů se nestanou pravičáci, ani když to o sobě budou říkat. Zvlášť když nejsou schopni obhájit svoje manažerské kroky jinak než dezinformacemi. Když se je novináři na něco ptají, utíkají nebo odpovídají uplně stupidně.