[
] [
a
/
b
/
g
/
int
/
meta
/
pol
/
v
] [
overboard
] [
pravidla
/
wiki
] [
novinky
]
[
] [
přihlásit
]
Katalog (
/meta/
)
Stěžujte si na czchan tady
Index
Jméno
Možnosti
Předmět
Obsah
(max 5000)
*
CAPTCHA
*
Soubory
(max 4)
*
[ Spoiler?
]
Kód na vymazání
*
Nové vlákno
[
Nahoru
] [
Dolů
] [
Index
] [
Katalog
]
/
meta
/1
R:
1 /
F:
2
Proč?
/
meta
/37
R:
1 /
F:
1
>Pravidla czchan.gov
>1. Je zakázáno přispívat jakýkoli obsah, který je nelegální v České republice.
>Zákon č. 40/2009 Sb. § 355
>Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob
>(1) Kdo veřejně hanobí
>a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
>b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické nebo sociální skupině, národnost, věk, pohlaví, sexuální orientaci, zdravotní postižení, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání, anebo pro jejich skutečnou nebo domnělou příslušnost k jiné skupině osob,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
>(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
>a) nejméně se dvěma osobami, nebo
>b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
/
meta
/26
R:
7 /
F:
3
snůd je posetí zrýdcij za to že nás zlověstkešně opustil
/
meta
/25
R:
0 /
F:
1
test
/
meta
/22
R:
2 /
F:
2
tttt nástěnka kdy?
/
meta
/17
R:
2 /
F:
1
snýde snýde přidej tlačítko které mi ukáže 'p ke kterému si můžu gounit
/
meta
/16
R:
0 /
F:
1
Omlovám se za pětsetdvojky, opravoval jsem svůj vlastní bordel v databázi.
/
meta
/12
R:
1 /
F:
1
Bylo by možné zabudovat sojcitování přímo do čchanu, abych to nemusel dělat ručně? Vím, že starý čchan to tak měl.
[
Nahoru
] [
Dolů
] [
Index
] [
Katalog
]
Akce příspěvku
Rozbalit
Uživatelské akce
Kód na vymazání
Přepnout spoilery
Vymazat soubory
Vymazat příspěvky
Důvod hlášění
Nahlásit příspěvek